Všechno jde, když se chce... Pomůžeme Vám...


Dokumentární filmy o zkušenostech různých lidí s tradiční léčbou rakoviny

21.08.2013 17:39

Zakázané léky na rakovinu, Léčba rakoviny zevnitř, Ric Simpson a léčba rakoviny konopím, Ukrain - Dr.Nowického

Hledáte-li odpovědi na otázky ohledně léčby rakoviny, měli by jste nejprve shlédnou tyto čtyři dokumentární filmy, aby jste si mohli udělat svůj obrázek na to, jak efektivní je klasická (konvenční) léčba rakoviny a jaké jsou alternativy její léčby a samozřejmě, jak jsou tyto alternativy úspěšné oproti konvenční léčbě.

Nechci nabádat k nějakým závěrům, či úsudkům, protože pravda je pro mnohé z nás jiná. Chci jen upozornit na to, že způsobů léčby rakoviny jsou již dnes desítky, možná i stovky.

Přesto se k valné většině z nás dostávají pouze informace prostřednictvím standardních mainstremových médií, které zveřejňují a informují z větší části pouze postupy, které jsou v souladu s konvenční (oficiální lékařskou) léčbou, jež je zaštíťována farmaceutickými výrobci a mnohdy organizacemi, které jsou vědecky či byrokraticky spojeny opět s farmaceutickými výrobci, kteří profitují právě z prodeje léčiv, jež sami podporují a propagují.

Chemoterapie, Ozařování a náročné operace.

Vím sám moc dobře, jaké to je přijít o někoho milovaného v rodině a dnes moc dobře vím, že spoléhat se pouze na konvenční léčbu, byla velká tragická chyba, která stála mého otce(50let) život.

Od té doby hledám intenzívně opovědi na to, co se tehdy stalo a dnes mám tolik informací s různých zdrojů klasické i alternativní medicíny, že jsem přesvědčen, že na tuto nemoc zemřít nemusel, kdychom tehdy věděli, to co víme nyní.

Tyto tři dokumentární filmy, Vám pomohou otevřít své vnímání. Začnete být ostražitější ve Vaší bezmezné důvěře v klasickou medicínu a i když nesporně má stále svou důležitost i sílu uzdravovat, budete ostražití a budete lékaře podrobovat nepříjemným otázkám tak, aby jste to byli Vy, kdo řídí svůj život i zdraví.

 

Léčba rakoviny zevnitř - Healing cancer from inside out from Nové Myšlení, Nový Svět on Vimeo.

 

 

Rick Simpson a lék, co umí vyléčit rakovinu from Nové Myšlení, Nový Svět on Vimeo.

 

 

—————

Zpět