Všechno jde, když se chce... Pomůžeme Vám...


Filmy

21.08.2013 17:39

Dokumentární filmy o zkušenostech různých lidí s tradiční léčbou rakoviny

—————

10.08.2013 12:11

Proměna - Shift, The

—————

12.12.2012 17:47

Náš Domov / Nosso Lar

—————

12.12.2012 17:07

Chico Xavier

—————

30.06.2012 13:13

Celestinské proroctví

—————

06.09.2011 23:17

Trabantem napříč Afrikou

—————

04.09.2011 00:17

The Butterfly Circus - Motýlí cirkus

—————

25.08.2011 12:40

Tajemství - The Secret (2006)

—————

25.08.2011 12:31

Co my jen víme ?

—————

25.08.2011 12:21

Nádherná zelená

—————


Filmy

21.08.2013 17:39

Dokumentární filmy o zkušenostech různých lidí s tradiční léčbou rakoviny

Zakázané léky na rakovinu, Léčba rakoviny zevnitř, Ric Simpson a léčba rakoviny konopím, Ukrain - Dr.Nowického

Hledáte-li odpovědi na otázky ohledně léčby rakoviny, měli by jste nejprve shlédnou tyto čtyři dokumentární filmy, aby jste si mohli udělat svůj obrázek na to, jak efektivní je klasická (konvenční) léčba rakoviny a jaké jsou alternativy její léčby a samozřejmě, jak jsou tyto alternativy úspěšné oproti konvenční léčbě.

Nechci nabádat k nějakým závěrům, či úsudkům, protože pravda je pro mnohé z nás jiná. Chci jen upozornit na to, že způsobů léčby rakoviny jsou již dnes desítky, možná i stovky.

Přesto se k valné většině z nás dostávají pouze informace prostřednictvím standardních mainstremových médií, které zveřejňují a informují z větší části pouze postupy, které jsou v souladu s konvenční (oficiální lékařskou) léčbou, jež je zaštíťována farmaceutickými výrobci a mnohdy organizacemi, které jsou vědecky či byrokraticky spojeny opět s farmaceutickými výrobci, kteří profitují právě z prodeje léčiv, jež sami podporují a propagují.

Chemoterapie, Ozařování a náročné operace.

Vím sám moc dobře, jaké to je přijít o někoho milovaného v rodině a dnes moc dobře vím, že spoléhat se pouze na konvenční léčbu, byla velká tragická chyba, která stála mého otce(50let) život.

Od té doby hledám intenzívně opovědi na to, co se tehdy stalo a dnes mám tolik informací s různých zdrojů klasické i alternativní medicíny, že jsem přesvědčen, že na tuto nemoc zemřít nemusel, kdychom tehdy věděli, to co víme nyní.

Tyto tři dokumentární filmy, Vám pomohou otevřít své vnímání. Začnete být ostražitější ve Vaší bezmezné důvěře v klasickou medicínu a i když nesporně má stále svou důležitost i sílu uzdravovat, budete ostražití a budete lékaře podrobovat nepříjemným otázkám tak, aby jste to byli Vy, kdo řídí svůj život i zdraví.

 

Léčba rakoviny zevnitř - Healing cancer from inside out from Nové Myšlení, Nový Svět on Vimeo.

 

 

Rick Simpson a lék, co umí vyléčit rakovinu from Nové Myšlení, Nový Svět on Vimeo.

 

 

—————

10.08.2013 12:11

Proměna - Shift, The

 

Film PROMĚNA (THE SHIFT) od Wayne Dyera žánrově i zpracováním následuje díla jako Tajemství (The Secret), Pokojný bojovník, Co my jen víme, Celestíncké proroctví, Miluj svůj život... a je novou perlou mezi filmy osobního a duchovního růstu. Na pozadí několika lidských osudů se rozkrývá touha po vnitřní změně, po přerodu, po opravdovém smyslu.

 

Hrdinové filmu řeší peníze, honbu za kariérou, postoj k bezdomovci, potřebu pocitu důležitosti, lásku k luxusnímu životnímu stylu, touhu po slávě, obětování se rodině, plnění dětských snů, ochotu přispět ostatním a zajímat se o ně, otročení společenským konvencím a statusu, snahu najít partnera... Každý se učí naslouchat vnitřnímu hlasu, přestat tlačit na pilu a napojit se na "zdroj", který poskytuje nekonečnou sílu a jediné přesné vedení.

 

Tím vším se prolíná jedinečný Wayne Dyer, jeden z nejčtenějších moderních autorů duchovního růstu a jeden z nejpopulárnějších řečníků. Louise Hay (autorka knihy Miluj svůj život) se účastnila natáčení filmu The Shift (Proměna) a produkuje ho přímo její firma Hay House.

 

 

—————